Bitcoin [BTC] CPU Madenciliği Yaparak Kazan

Bitcoin [BTC] Madenciliği Yap Kazan

Anlık CoinMarketCap üzerinden izleniyor...
Bitcoin (BTC)
85.332,57 TRY (1,23%)
11.633,77 USD
RANK

1
MARKET CAP

$214,93 B USD
VOLUME

$19,60 B USD

Nasıl Bitcoin Madenciliği ile Kazanacaksınız?

 1. Bu linke www.cryptotabbrowser.com tıklayarak CryptoTab START kazanmaya başlayın. (Google Chrome Browser kullanmanızı tavsiye ediyoruz.)

  Önemli Not: Hangi cihazda bu işlemi yapmak istiyorsanız güç ayarları altında Plan Ayarlarında Ekran ve Uyku Modunu Hiçbir Zaman olarak ayarlayın.

 2. 2. Açılan sayfada Bildirim ekranı açılır. Engelle ikonuna tıklayarak bildirim ekranını kapatıp devam edin.

 3. "CryptoTab tarayıcısını®️ yükleyin ve Chrome'un tanıdık arayüzü ve işlevselliği ile birlikte artan madencilik hızından yararlanın." yazısının altındaki İNDİR butonuna tıklayın.

 4. KABUL ET ve YÜKLE butonuna tıklayarak browser yükleme işlemini başlatın. Bu arada sol alt köşede indirilmiş dosyayı göreceksiniz.

 5. Sol Alt köşede indirilmiş dosyaya tıklayarak açılan popup ekranında ÇALIŞTIR ikonuna tıklayın.

 6. Windows Güvenlik ekranı açılacak orada EVET diyerek devam edin.

 7. Yükleme başladı.... Çok kısa bir zaman aralığında "Yükleme işlemi tamamlandı." mesajı ekranı açıldığında Kapat butonuna tıklayın.

 8. Hemen ardından başlangıç çubuğunda cryptotab browser ikonu yanıp sönecek. Ikona tıklayın karşınıza “Welcome to Crypto Tab!” mesajı gelecek. 

 9. Next tuşuna 4 kere basarak tanıtımı geçin. Beşinci de Set Default Browser butonu çıkacak SKIP ikonuna basarak geçin. Sign in to CryptoTab Browser mesajını aldığınızda SIGN IN butonuna basın.

 10. Açılan ekranda gmail mailinizi kullanarak oturum açın. Kullanıcı Adı ve şifrenizi girdikten sonra yeni sekmede bir popup açılacak. Senkronizasyon açılsın mı? sorusunu İptal butonuna tıklayarak geçin.

 11. New to Crypto Tab? Popup ekranında HIDE ikonunu tıklayın. Ardından sol alt köşede bir popup daha açılacak ona da aynı şekilde HIDE ikonuna tıklayarak kapatın. Diğer açılabilecek popupları da kapatın.

 12. Artık Bitcoin Madenciliğinden kazanç sağlamaya hazırsınız.....Fakat öncesinde sağ üst köşedeki Menü ikonuna tıklayarak Account sekmesinde mail adresinizi görmeniz gerekiyor. Eğer göremiyor iseniz mail adresinizi kontrol ederek emailiniz de confirmation linkine tıklayın. Ardından Account sekmesini yeniden kontrol ettiğinizde mail adresinizi görüyor olacaksınız.

 13. Hadi kazanmaya başlayın.....Son olarak Sol Üstte MINING SPEED altındaki MAX ikonuna tıklayarak madenciliğinizi başlatın.

  Gelsin Bitcoinler.......


Bitcoin Kazancınızı Nasıl (WITHDRAW) Çekeceksiniz?

 1. Tüm sayfalarda Withdraw ikonunu görüyor olacaksınız. Tahmin ettiğiniz gibi kazançlarınızın başka bir hesaba çekmenize yardımcı olmaktadır.

 2. Minimum çekim limitleri sürekli değişkendir. Withdraw ikonuna bastığında minimum çekim limitinizi göreceksiniz.

 3. Çekim işlemi yaparken cüzdan adresinizi en az iki kez kontrol ettikten sonra Withdraw ikonuna basın. Yanlış cüzdan adresi girmeniz durumunda birikimleriniz kaybolur.

Bitcoin [BTC]

Bitcoin [BTC]