Bedava Bitcoin Kazan ve günlük faiz al...

Bedava Bitcoin ve Faiz Kazan

Anlık CoinMarketCap üzerinden izleniyor...
Bitcoin (BTC)
17.871.765 TRY (4,53%)
12.810,40 USD
RANK

1
MARKET CAP

$331,04 T USD
VOLUME

$57,40 T USD

Nasıl Bitcoin Kazanacaksınız?

 1. Bu linke www.freebitco.in tıklayarak Bitcoin kazanmaya başlayın.

 2. Açılan ekranda LOGIN TO YOUR ACCOUNT gelir ise, siz yeni kullanıcı olacağınız için menüden SING UP (Register) ikonuna tıklayın. Açılan CREATE AN ACCOUNT ekranına e-mail Adresss ve Password bilgilerinizi girin. Burada önemli ayrıntı mail adresinizin gmail olmasını tavsiye ediyoruz. Ekranda görünen güvenlik kapçasını da girerek SIGN UP! butonuna tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

 3. Freebitco.in sitesine kayıtlı olarak girmiş bulundunuz. Açılan popup için karar sizin. Sağ üst köşede 0.00000000 BTC olarak göreceksiniz.

 4. Bundan sonra verdiğiniz mail adresine 15 dk içinde bakarak, freebitco.in den gelen mailde e-mail confirmation butonuna tıklayın. Açılan popup ekranına da confirm butonuna basarak hesabınızı aktif etmiş olacaksınız.

 5. Artık hazırsınız... freebitco.in sayfasana giderek ben robot değilim tikine işaret koyun. ROLL ikonuna basın ve ilk bitcoin (BTC) kazancınızı alın. Sonrasında her 60 dakikada bir ROLL ikonuna basarak kazancınızı arttırın.

  Önemli Not: Bu email confirmation işlemini yapmaz iseniz kazancınızın çekim işlemini gerçekleştiremezsiniz.

 6. Menü den LOTTERY ikonuna basarak her hafta Pazar akşam saat 21:00 de loto çekilişini takip edin. Gün ve hafta içersin de ne kadar çok ROLL ikonuna basar iseniz o kadar çok loto kuponu kazanarak kazancınıza kazanç katma şansına sahip olacaksınız. Hafta içersinde kazandığınız kupon adedinizi de bu sekmede göreceksiniz. Kazanan 10 kişiden biri siz olabilirsiniz, zaten kazandıysanız bu sekmede yine kendi ID numaranızı göreceksiniz. Kazancınız da sağ üst köşedeki hesabınıza yansımış olarak göreceksiniz.

  Ekstra bir işlem daha yapmanıza gerek yok......... Tek yapmanız gereken saat başı ROLL ikonuna basmak.

Bitcoin Kazancınızı Nasıl (WITHDRAW) Çekeceksiniz?

 1. Tüm sayfalarda Withdraw ikonunu görüyor olacaksınız. Tahmin ettiğiniz gibi kazançlarınızın başka bir hesaba çekmenize yardımcı olmaktadır.

 2. Minimum çekim limitleri sürekli değişkendir. Withdraw ikonuna bastığınızda minimum çekim limitinizi göreceksiniz.

 3. Çekim işlemi yaparken cüzdan adresinizi en az iki kez kontrol ettikten sonra Withdraw ikonuna basın. Yanlış cüzdan adresi girmeniz durumunda birikimleriniz kaybolur.

Bitcoin [BTC]

Bitcoin [BTC]