Bedava Shiba Inu [SHIB] Kazan

Bedava Shiba Inu [SHIB] Kazan

Anlık CoinMarketCap üzerinden izleniyor...
SHIBA INU (SHIB)
0,000048 USD (23,08%)
RANK

12
MARKET CAP

$26,58 B USD
VOLUME

$10,18 B USD

Nasıl Shiba Inu Kazanacaksınız?

 1. Bu linke www.freeshibainu.com tıklayarak Shiba Inu kazanmaya başlayın.

 2. Açılan sayfada Bildirim ekranı açılır. Engelle ikonuna tıklayarak bildirim ekranını kapatıp devam edin.

 3. Üst menüde Register linkine tıklayarak Email Adress, Password ve Confirm Password alanlarını doldurarak altındaki REGISTER ikonuna basın ve üyeliğinizi tamamlayın. (mail adresiniz mümkünse gmail olmasını tavsiye ediyoruz.) 

 4. Artık kazanmaya neredeyse hazırsınız... Son işlem olarak açılan sayfanın en üstünde çıkan bu yazının "Please confirm your email address by clicking the link we sent to your email account. If you haven't recieved an email please click HEREsonundaki HERE linkine tıklayarak konfirmasyon maili talep etmiş olacaksınız. Bu işlemi doğru yaptıysanız tıkladığınız yazının kaybolması gerekiyor.

 5. Artık hazırsınız... Son olarak mail adresinizi kontrol etmeli ve kayıt olduğunuz sayfadan gelen e-maili bulup Email Confirmation yazısını tıklamalı ve ardından açılan web sayfanızda ROLL ikonuna tıklayarak ilk kazancınızı elde etmeye başladınız.

  Önemli Not: Bu email confirmation işlemini yapmaz iseniz kazancınızın çekim işlemini gerçekleştiremezsiniz.

 6. Artık 60 dakikada bir kazancınız cepte.

 7. Ayrıca instagram ve facebook sayfalarımızı takip ederseniz belirli günlerde promasyon kodu yayınlanıyor. Bu yayınlanan kodlar ile promasyon kodu alanına kodu yapıştırarak GO ikonuna bastığınızda Thank you! mesajı karşınıza çıkar ve ardından üst menüde Free SHIB linkine tıklayarak tekrar ROLL ikonuna basabilirsiniz.

Shiba Inu Kazancınızı Nasıl Artıracaksınız?

 1. Üst menüde Referral Program linkini tıklayın. YOUR REFERRAL URL adresinizi arkadaşlarınıza mail ile gönderin. Onun da kazanç sağlamasını ve onun kazanmasından dolayı firmanın size %50 off the price hediyesinden faydalanın. Ne kadar çok üye edinirseniz, edindiğiniz üyelerde ne kadar çok tıklar ise kazancınız o nispette artacaktır.

  Dikkat: Yukarıdaki email confirmation işlemini yapmadı iseniz halen, hem kazançlarınız, hemde yeni üyelerinizin onayı gerçekleşmemiş olur. 

 2. Birde promosyon kodu alanı altında FREE ROLLS linkine her gün tıklayarak içindeki reklamları izleyip bir çevirme hakkı daha alarak ekstra kazanç sağlarsınız. FREE ROLLS altında Link #1  'den Link #7 'ye kadar hepsine basacak zamanınız var ise ekstra 7 kere ROLLS hakkı daha kazanarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

  Altınızdaki onaylı referanslarınız da bu kazançları öğretmenizi tavsiye ederiz. Arzu ederseniz sayfamıza yönlendirerek bu öğretme işinden kurtulabilirsiniz.

Shiba Inu Kazancınızı Nasıl (WITHDRAW) Çekeceksiniz?

 1. Tüm sayfalarda Withdraw ikonunu görüyor olacaksınız. Tahmin ettiğiniz gibi kazançlarınızın başka bir hesaba çekmenize yardımcı olmaktadır.

 2. Minimum çekim limitleri sürekli değişkendir. Withdraw ikonuna bastığınızda minimum çekim limitinizi göreceksiniz.

 3. Çekim işlemlerinde masraf alınmamaktadır.

 4. Çekim işlemi yaparken cüzdan adresinizi en az iki kez kontrol ettikten sonra Withdraw ikonuna basın. Yanlış cüzdan adresi girmeniz durumunda birikimleriniz kaybolur.

Shiba Inu [SHIB]

Shiba Inu [SHIB]